Propozycja udziału w Bootcampie Zajavka i w programie Zajavka


Cześć ponownie! :)

W filmie poniżej szczegółowo wyjaśniamy naszą propozycję i mówimy co dalej.
Harmonogram Projektu Zajavka


ZGŁOSZENIE DO PROGRAMU - 1. ETAP

Dokonujesz wpłaty 500 zł w terminie do 28.07. Pamiętaj, że jest to propozycja tylko dla uczestników, którzy uzyskali co najmniej 80 proc. maksymalnej liczby punktów w teście kwalifikacyjnym. Po przejściu do płatności podaj ten sam adres e-maila, na którego otrzymałeś/-aś maila od nas. Pamiętaj też, że możemy zamknąć zgłoszenia (możliwość wpłaty) przed tą datą.

UDZIAŁ W BOOTCAMPIE I ROZMOWA WERYFIKACYJNA- 2. ETAP

Od 1 sierpnia do 31 października 2022 uczysz się z nami podczas Bootcampu Zajavka. Jeśli zaliczysz bootcamp w tym czasie, to między 2.11 a 10.11 odbędzie się rozmowa weryfikacyjna z nami, która będzie przepustką do zwrotu całej kwoty (musisz zaliczyć na 3 w 5-stopniowej skali) lub zwrotu i propozycji wzięcia udział w kolejnym etapie (rozmowa weryfikacyjna zaliczone na co najmniej 4).

Pobierz regulamin promocji gdzie w prosty sposób opisujemy warunki zwrotu.

PODPISANIE UMOWY INTENCYJNEJ - PRZED 3. ETAPEM

By zacząć naukę podczas 22 warsztatów, obie strony muszą podpisać umowę intencyjną, która nie zawiera kar, ale deklaracje obu stron i określenie wspólnego celu. Od tego momentu dostajesz też opiekuna, który będzie śledzić Twoje postępy.

UDZIAŁ W WARSZTATACH - 3. ETAP

Przed Tobą 22 warsztaty do zrobienia. Po zaliczeniu 18 pierwszych otrzymasz od nas indywidualny projekt do zrobienia, który będzie Twoim projektem rekrutacyjnym. Cały etap trzeci musisz zrealizować maksymalnie w ciągu 9 miesięcy, licząc od 14 listopada. Nauka dla wszystkich osób, które dostaną się do tego etapu jest bezpłatna.

ROZMOWA PREREKRUTACYJNA - PO 3. ETAPIE

Zanim wyślemy Cię na rozmowy do naszych partnerów, przejdziesz (co będzie pewnie tylko formalnością) rozmowę prerekrutacyjną z nami. To pozwoli nam ostatecznie potwierdzić Twoje przygotowanie, ale także potencjalnie lepiej dopasować Cię do naszych partnerów. Będzie to też symulacja, która pozwoli Ci lepiej wypaść na prawdziwej rozmowie.

4. ETAP - GOTOWY/-A NA PRACĘ

Na tym etapie wyślemy Cię na rozmowy rekrutacyjne tam, gdzie potencjalnie zarówno Ty, jak i firma będziecie mieli z tego korzyści. Możesz też znaleźć pracę we własnym zakresie i zrezygnować z naszej pomocy.

Wróć do strony głównej Zajavka